Merkez Forum
hop! aga dur bakalım

üyemisin? üyeysen giriş yap!

eğer deilsen kayıt ol!!

eğer ikisinide yapmazsan 10 sn içinde

bilgisayarın patlayacak!!!

Join the forum, it's quick and easy

Merkez Forum
hop! aga dur bakalım

üyemisin? üyeysen giriş yap!

eğer deilsen kayıt ol!!

eğer ikisinide yapmazsan 10 sn içinde

bilgisayarın patlayacak!!!
Merkez Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WoW

2 posters

WoW Empty WoW

Mesaj  EugeneSledge C.tesi Tem. 17, 2010 2:12 pm

Oyun 15Dolardir pek fazla isletim sistemi gerektirmez.Oyun bana göre baya bi knight online'a benzemektedir.Bi farkida maden toplamak-At üstünde kosturmalar .D
Açıklama=
Minimum sistem: İşlemci: Pentium III 800 veya Eşdeğeri / RAM: 256 MB / Video Modu: 32 MB / Disk Alanı (MB): 4000 / Ses kartı: Evet / İşletim Sistemi: 98 SE/ME/2000/XP / DirectX v9.0 ve üstü
13 yaş ve üstü İçin uygundur; kaba ve argo dil İçerebilir.

Altına imzasını attığİ her oyunda inanılmaz başarılar elde eden Blizzard Entertainment, çıkmadan önce rekor düzeyde sipariş alan World of Warcraft ile de bu geleneğİ bozmadı.

Çıkar çıkmaz bütün dünyanın kilitlendiğİ ve karakterini biraz daha güçlendirmek İçin başından kalkamadığİ World of Warcraft, başarısını aşağıdakilere borçlu.

Binlerce oyuncuyla aynı anda macera peşinde koşun.

Ormanlar, çöller, karla kaplı dağlar ve bir çok egzotik mekandan oluşan ve sürekli genişleyen bir dünyayı keşfedin.

3 adet Dünya tipi arasından size en çok uyanı seçin: Normal, Oyuncu v. Oyuncu ve Rol Yapma Dünyaları.

"Horde" 'a veya "Alliance" 'a, 8 oynanabilir ırktan biri olarak katılın.

Birbirinden tamamen değİşik 9 sınıftan birini seçin: Kutsal Paladin, şekil-değİştirici Druid, güçlü Savaşçİ ve Büyücü, ve daha fazlası.

Bir çok tanıdık ve yeni Warcraft karakteri ve yaratığıyla karşılaşın.

Çok geniş bir yelpazede size meydan okuyan binlerce görevi tamamlayarak Azeroth'un devam eden hikayesini öğrenin.

Çeşitli stil ve derinliklerde bir çok zindan ile dolu olan tarihi bir dünyada yolculuk yapın.

6 büyük başkent şehri keşfedin.

Büyü malzemelerini bulmak, kendinize göre nesneler yaratmak ve onları geliştirmek, diğer oyuncularla ticaret yaparak servetinizi genişletmek ve daha fazlası İçin çeşitli mesleklerde ustalaşın.

Bir çok değİşik yaratık yardımıyla uçarak seyahat etmek İçin biletler satın alın.

Belli bir seviyeye ulaştıktan sonra, kendinize bir binek satın alın.

Bir lonca kurun, loncanızdaki oyuncuları terfi ettirin, ya da rütbelerini indirin.

Diğer oyunculara altın, eşya veya mesajlar gönderin.

Otomatik Açık Artırma Evi'nde eşyalarınızı satın veya satılık eşya arayın.

Kullanılması kolay arayüzler ve araçlar ile diğer oyuncuları rahatlıkla bulun ve onlarla iletişim kurun.

Oyunun arayüzünü kendi zevkinize göre değİştirin.

Her ay eklenen bir çok görev, eşya ve macera ile yüzlerce saatlik oyun aaafi sürün
EugeneSledge
EugeneSledge
ONURSAL
ONURSAL

Tecrübe Puanı : 3201
Rep : 1152

WoW Empty Geri: WoW

Mesaj  Dogi_ C.tesi Tem. 17, 2010 2:18 pm

güzele enziyo oyun hep oynamak istemişimdir ama o parayla ben acs çekiyorum aqw de Very Happy lol!
Dogi_
Dogi_
ADMİNASTRATOR
ADMİNASTRATOR

Tecrübe Puanı : 2147483647
Rep : 11001

http://www.uslanmam.com/